kratka analiza natalne karte

View previous topic View next topic Go down

kratka analiza natalne karte

Post  strijelac76 on Fri May 15, 2009 7:34 pm

Lijep pozdrav
zamolio bih Vas da mi ukratko analizirate moju natalnu kartu i sto me ceka u 2009 godini hvala
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30275451&l=2a042e9e96&id=1496123347

strijelac76

Number of posts : 2
Registration date : 2009-04-20

Back to top Go down

Re: kratka analiza natalne karte

Post  zelenooko78 on Fri Jun 19, 2009 2:14 pm

molila bih vas da mi kazete kakve su prognoze za moj ljubavni zivot u ovoj godini ja sam rodjena 7,11 1978 a moj partner je rodjen 17 ,01 ,1976 godina unaprijed zahvaljujem Very Happy

zelenooko78

Number of posts : 1
Registration date : 2009-06-19

Back to top Go down

Post  Mira on Tue Jun 23, 2009 10:21 am

Zelenooko78,

Hvala na postavljenom pitanju - molim vas da otvorite novu temu za svako novo pitanje.
...
Mira
Admin

Number of posts : 113
Registration date : 2009-03-10

http://www.astrologija.com

Back to top Go down

Post  Mira on Tue Jun 23, 2009 10:29 am

Poštovani Strijelče,

Vi ste dakle dvostruki Strijelac, znak i podznak, sa Marsom i neptunom također u Strijelcu. jupiter je vladar vađe karte i smješten je u Bika, znak finansijskog uspjeha i komfora kojem težite u ovom životu, u šestu kuću tehnologije, rada, obaveza i pruženih usluga.

Jupiter u tranzitu ove godine prolazi upravo kroz polje finansija i pretpostavljam da ćete imati priliv novca i proširiti poslovnu suradnju.

Potpuna analiza karte je nešto što zahtijeva više vremena nego što ga ovaj forum pruža, ne samo analiza karaktera osobe, posebno kad govorimo o prognozama.

Ovaj forum je namijenjen učenju astrologije, pa bi bilo dobro ako imate konkretno pitanje vezano za određeni planetarni aspekt, kuću, znak, podznak i slično, kako bi drugi posjetioci foruma mogli iz vaše karte možda nešto zaključiti što bi poslije primijenili u radu.

Natalnu kartu, godišnje prognoze i uporedne karte možete naručiti putem stranice astrologija.com.
Sa klijentima razgovaram putem Skype ako ste van USA. Analiza traje oko sat do sat i po vremena, kad su svi proračuni s moje strane urađeni.

Hvala vam i sretno s novim poslovnim projektima!

Mira
Mira
Admin

Number of posts : 113
Registration date : 2009-03-10

http://www.astrologija.com

Back to top Go down

Post  Moogie on Sat Jun 27, 2009 6:45 am

Strijelac 76, imate jako zanimljivu kartu...
Sa suncem i Asc u strijelcu vi vjerovatno volite daleka putovanja, strane kulture i sve ono sto mozemo podrazumijevati pod "daljinom" jer strijelac je prirodna deveta kuca koja govori upravo o tome, kao i o visokom obrazovanju, lakoci ucenja stranih jezika, duhovna stremljenja ka prevazilazenju svoje prirode; strijelac je sam po sebi cudan, on je pola "zivotinja" i pola covjek koji stremi visoko....uz stalne napore da prevazidje tu svoju "zemaljsku" prirodu....
No jupiter u materijalnom biku pa jos u sestoj kuci malo ometa ta duhovna stremljenja; taj jupiter je vise materijalan, vi smatrate da se kroz trud i posao covjek moze takodjer ostvariti, mozda zelite posao koji bi vam pruzio ili pruza priliku da putujete, zelite da vasi poslovni rezultati zaista ostave traga u onom cime se bavite jer on je u konjukciji sa zvijezdom nekretnicom Algol...dajete toliko od sebe u ovom aspektu svog zivota da ponekad mislite da "ne znate gdje vam je glava" od obaveza.
No vi ste po prirodi dinamicni i ovo je tempo koji vam odgovara. Ovaj jupiter vam ide kroz drugu kucu u solaru, polju zarade i dobitaka (kljucna rijec druge kuce: ja imam) pa mislim da biste mogli ostvariti dosta materijalnih dobitaka u ovoj solarnoj godini. Vase zelje bi mogle biti uslisene jer taj jupiter je u trigonu (aspekt od 120 stepeni) sa svojom natalnom pozicijom i pruza prilike i mogucnosti koje ste cekali. Buduci da je solarni mjesec u konjukciji (aspekt od 0 stepeni) sa vasim radix jupiterom, sve to bi mogli postici preko neke zenske osobe ili uz njenu svesrdnu pomoc.

Pripazite malo na Vase zdravlje u ovoj godini, solarni mars je u konjukciji (aspekt od 0 stepeni) sa suncem; istina je da ce vam on dati dodatnu energiju ali postoji opasnost od upala, visokih temperatura sto sve u svemu nije opasno ali eto moze vam malo zasmetati u nekim vaznim trenutcima...

Izvinjavam se na oduzetom prostoru i zahvaljujem za priliku za diskusiju i molim Mirjanu ( naravno i ostale posjetioce ovog foruma) da malo prokomentarise ovu moju silnu pisaniju Very Happy
Moogie

Number of posts : 4
Registration date : 2009-06-13

http://astro777.webs.com/

Back to top Go down

Post  Moogie on Sat Jun 27, 2009 7:00 am

Htjela sam dodati da mozda zivite ili zelite zivjeti pored vode zbog ovog neptuna tako blizu Asc (na obali rijeke, jezera, mora) i onda vidim u profilu na Face da zivite u Porecu.....kako je strologija zanimljiva i kako cesto tacna..... cheers
Moogie

Number of posts : 4
Registration date : 2009-06-13

http://astro777.webs.com/

Back to top Go down

Post  capella on Sat Jun 27, 2009 10:18 am

Ja bih jos dodala da sa IC-om u Ovnu atmofera u kuci vrlo cesto biva zustra i bucna a obzirom da mu je vladar Mars u I, Vi ste sigurno taj koju je cini takvom.
Mjesec u Lavu trazi punu pozornost publike u kuci ali vas prema vani cini zatvorenim, ponekad depresivnim i previse okrenutim poslu zbog 0 prema Saturnu.

AC u ovoj godini na MC-ju i moguca su razresavanja velikih statusnih pitanja. MC je otisao u 8. pa se neko naslijedje ne iskljucuje.

Vezano i za pomenutu bolest, Mars na Neptunu moze dati i nesto infektivno.
capella

Number of posts : 6
Registration date : 2009-06-03

Back to top Go down

Post  strijelac76 on Sun Jun 28, 2009 5:17 pm

pozdrav svima
prvo da se ispricam jer nisam dugo bio na ovom forumu pa nisam vidio odgovore na moje pitanje!Hvala svima za komentare,eto da krenem redom,zivim pored mora,atmosfera u kucu zucna i burna i naravno ja uzrok."AC u ovoj godini na MC-ju i moguca su razresavanja velikih statusnih pitanja" -dobio hrvatsko drzavljanstvo.
Hvala i do slijedeceg pisanja

strijelac76

Number of posts : 2
Registration date : 2009-04-20

Back to top Go down

Post  capella on Mon Jun 29, 2009 10:06 am

Pa IV kuca (na koju je dosao solarni MC) i jeste dom, domovina pa se iz toga moze izvesti i domovnica Very Happy
capella

Number of posts : 6
Registration date : 2009-06-03

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top