Neaspektovani Saturn

View previous topic View next topic Go down

Neaspektovani Saturn

Post  semy on Thu Apr 16, 2009 2:08 pm

Cao Miro,

Mozes li virnut u efemeride i vidjet kad "moj neaspektovani Saturn" pravi kakav aspekt, nadam se neki dobar,koji ce ga bar malo neutralizirat jer slomi me moja potreba da mijenjam poslove i ni na jednom nisam sigurna da je to to ....

27.09.1977.
11.30h
Sarajevo

Hvala puno...

semy

Number of posts : 2
Registration date : 2009-03-11

Back to top Go down

Re: Neaspektovani Saturn

Post  Mira on Thu May 14, 2009 4:33 pm

Cao Semy,

evo da krenemo sa slikom natalne karte:

Tvoj Saturn je na 25 stepeni Lava, u 9 kuci po Placidusu, i kao i svaki Saturn, radi na karmickim lekcijama, ucenju, nada se uspjehu uz trud i rad itd. U Lavu je on pod vlascu Sunca, sto znaci saturn i Sunce ovdje idu "ruku pod ruku", zajedno djeluju, jedno drugo podrzavaju. Kao kad je Sunce u Jarcu, tako isto Saturn u Lavu pojacava ambiciju i zelju za uspjehom u profesionalnom zivotu.

Ako pogledas sadasnju situaciju na nebu, vidjet ces da je Neptun upravo napustio 25 i dosao na 26 stepeni Vodolije, taman nasuprot ovom Saturnu.. Jupiter je danas na 25 stepeni Vodolije. Sta to znaci: znaci da je tvoj Saturn trenutno itekako aspektovan, i izazvan pomenutim tranzitima..

Sunce ce sutra biti na 25 Bika, opet pravi tacan kvadrat, izgleda da ce biti dosta aktivnosti koje ce te izazvati da pozelis i ucinis promjenu.

Saturn u tvom horoskopu vlada drugom kucom, poljem novca i onim kako vrednujes sebe i koliko trazis za svoj rad; mislim da te on ovdje uci da postanes autoritet u svojoj oblasti najprije, iako taj njegov potez zna biti spor i trazi zrtve.. Ucenje i rad se visestruko isplate kasnije.

Drugo, s Neptunom koji je u zbunjujucoj opoziciji kao i s Jupiterom tu, moguce je da neke stvari ne mozes ili nisi mogla jasno da sagledas, neke stvari ti se nisu otkrile ili se tek sad pocinje razotkrivati potpuna istina o tome koliko para je u igri; a koliko para - toliko muzike.

Savjet ti je da obavezno preduhitris ove aspekte i uradis sta najbolje znas kako bi pokazala:

1. da svoj posao znas da radis i da si u svojoj oblasti nenadmasna

2. da znas koliko sebe da cijenis; kad trazis posao, ne idi na manju i nepovoljnu varijantu nego na onu koja zahtijeva vise truda ali je puno bolja za tebe na duge staze

Tvojim poljem karijere i uspjeha u pocetku znaka vage vlada Venera; u vagi imas Sunce i Pluton na Cvoru. Tvoja karijera ce da bude uspjesna i trebalo bi da imas menadzersko mjesto. Sunce u 10. kuci je poput Sunca u Jarcu, potcrtava ambiciju i autoritet. Naravno, postovati autoritete oko sebe prva je zadaca.. A nekad oni nisu ljudi vrijedni mnogo postovanja, svi imamo svoje slabosti..

Krajem ove godine Saturn ulazi u Vagu i doci ce na vrh tvog MC-a. Imaces priliku za rast, opet naravno uz trud i napore. Kad Saturn bude napustao ovu kucu, ja ti predvidjam znacajno unapredjenje (za oko dvije do dvije i po godine). Do tada ce ti preci Suncem i Cvorom, uz Pluton.

Radi sve po zakonu, na poslu "domaca zadaca" treba da je prva na listi prioriteta, ako ispunis sve zadatke po pravilniku, Saturn za tebe vise nece predstavljati restrikciju vec odskocnu dasku za dalji napredak u karijeri.

S ljubavlju,

Mira
Mira
Admin

Number of posts : 113
Registration date : 2009-03-10

http://www.astrologija.com

Back to top Go down

Neaspektovani Saturn

Post  semy on Thu May 14, 2009 5:01 pm

E ovo me malo motiviralo... u svakom slucaju hvala punoooooo!

Najbolja si !!!

semy

Registration date : 2009-03-11

Back to top Go down

Saturn u Vagi

Post  edi on Thu Sep 24, 2009 4:45 am

Postovana,
s obzirom da Saturn uskoro ulazi u Vagu, zanima me kako će se to odraziti na same Vage. Konkretno, rodjena sam 20.10.1979 godine u 9:20h, u Sarajevu.

Hvala unaprijed

edi

Registration date : 2009-09-24

Back to top Go down

Post  Mira on Mon Sep 28, 2009 5:50 pm

Draga Edi,

Da li mozes da otvoris zasebnu temu za svoje pitanje molim te?

Puno hvala,

Mira
Mira
Admin

Number of posts : 113
Registration date : 2009-03-10

http://www.astrologija.com

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down